O nas

Przedsiębiorstwo ZPHU Małro, rozpoczęło swoje działanie w roku 1995. Siedzibę naszą można znaleźć w miejscowości Sośnicowice, położonej w pobliżu miast Rybnik i Gliwice (Górny Śląsk). 1.12.2016 roku Przedsiębiorstwo ZPHU Małro przekształciło się poprzez wzniesienie Aportem w MAŁRO SP. Z O.O.

Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb każdego klienta indywidualnego a także wieloletnie doświadczenie umożliwiające realizację coraz nowszych i doskonalszych produktów. Prowadzimy również handel szeroką gamą kostki brukowej oraz galanterii betonowej. Nasza oferta jest dopasowywana do ciągle rosnących wymagań rynku i ma na celu jak najlepsze zaspokajanie gustów naszych klientów indywidualnych.

Ambicją naszej firmy jest jeszcze mocniejsze zaakcentowanie obecności na rynku, poprzez dynamiczny rozwój i stałe polepszanie oferowanych przez nas usług. Najwyższa jakość naszego asortymentu.Priorytetem w działaniu naszej firmy jest wysoka jakość wykonywanych przez nas usług oraz dbałość o każdego klienta. Osiągamy to dzięki świetnie wyszkolonemu zespołowi specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów.